Belma Accessories Systems Sp. z o.o. (BAS)

www.bas.pol.pl

ul. Łochowskiego 69,

86-005 Białe Błota

tel./fax 52 36 36 360

Przedsiębiorstwo Belma Accessories Systems Sp. z o.o. (BAS) to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno  w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż. Chcąc sprostać wysokim aspiracjom i wymaganiom partnerów biznesowych z całego świata, nieustannie się rozwijamy, inwestując w nowoczesny park maszynowy, zasoby ludzkie, a także powiększamy powierzchnię przemysłową, magazynową i socjalną. Obecnie zatrudniamy blisko 760 osób w zakładzie ulokowanym na terenie o powierzchni  25 000 m2. Nasza firma ma m.in. możliwość wykrawania laserowo i combi laserowo - CNC, wykrawania z kręgu, gięcia. Posiadamy zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, linie produkcyjne i malowania proszkowego oraz proponujemy bogatą gamę usług w zakresie uszlachetniania blach. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje pewną i stabilną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym.