Zakład Mechaniczny "SKRAW-MECH" Sp. z o. o.

Zakład Mechaniczny „SKRAW-MECH” Sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 11
tel. /fax.:  52 325 71 60

www.skraw-mech.com.pl

Zakład Mechaniczny Skraw-Mech Sp. z o.o. to producent m.in. konstrukcji stalowych, elementów maszyn oraz dostawca laserowego wycinania stali.

Park maszynowy, którym dysponujemy w pełni pozwala nam obsługiwać takie gałęzie przemysłu jak kolejnictwo, budowa maszyn. Jesteśmy dostawcą elementów składowych do linii produkcyjnych i maszyn. Na życzenie klienta wykonujemy gotowe produkty.

Długoletnie doświadczenie, dobrze wyszkolona kadra pracownicza oraz wysoka jakość naszej produkcji pozwoliły nam osiągnąć silną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Ciągłe doskonalenie pracowników w zakresie podnoszenia

kwalifikacji i szkoleń branżowych daje nam możliwość oferowania usług na najwyższym, światowym poziomie. Już od początku naszej działalności produkujemy na rynki: polski, niemiecki, francuski, szwedzki.

Od roku 2000 notujemy ciągły wzrost obrotów zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym. Pozwala nam to na inwestowanie w nowy park maszynowy oraz ciągły rozwój kadry pracowniczej. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 400 wysoko

wykwalifikowanych pracowników, będących siłą naszego przedsiębiorstwa. W związku z rozwojem firmy poszukujemy między innymi:

- frezerów cnc,

- frezerów konwencjonalnych,