Bazy i Systemy Bankowe Spółka z o. o.

www.bsb.pl

ul. Kasprzaka 3, 85–321 Bydgoszcz
tel. /fax.: 52 325 13 00 / 52 373 47 56

Bazy i Systemy Bankoweto polska spółka informatyczna, której jedynym udziałowcem jest Narodowy Bank Polski. Firma powstała w 1974 roku w Bydgoszczy. Początkowo działała jako Wojewódzki Ośrodek Obliczeniowy NBP, następnie w 1994 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Bazy i Systemy Bankowe. Jako spółka NBP gwarantuje Klientom pełne bezpieczeństwo powierzonych informacji, potwierdzone restrykcyjnymi procedurami wewnętrznymi.

Wysokie kompetencje

Spółka BSB zatrudnia około 130 pracowników – wysoko wykwalifikowaną kadrę analityków, programistów, projektantów i administratorów systemów. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne kompetencje pozwalające tworzyć systemy informatyczne w różnych środowiskach operacyjnych. Firma posiada zespół szkoleniowo-konsultingowy, gwarantujący naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Usługi szyte na miarę

Jesteśmy doradcami naszych Klientów. Oferujemy gotowe aplikacje wspierające funkcjonowanie instytucji, budujemy dedykowane systemy odpowiadające potrzebom firm. Dostarczamy Klientom dokładnie to, czego potrzebują, dbając o ergonomię obsługi oferowanych systemów.

Współpraca ze środowiskami naukowymi

BSB współpracuje z ośrodkami naukowymi oraz ekspertami z wielu dziedzin, zapewniając tym samym wysoki poziom merytoryczny oferowanych rozwiązań oraz wsparcie eksperckie swoim Klientom.