Mobica Limited Sp. z o. o.

www.mobica.com

Mobica Limited Sp. z o.o.
Oddział w Bydgoszczy
Dan House, 3rd floor, entrance A
ul. Towarowa 36
85-746 Bydgoszcz

MOBICA - kim jesteśmy?

Dostarczamy pełną obsługę rozwoju oprogramowania dla wiodących producentów telefonów komórkowych, rozwiązań mobilnych i operatów telekomunikacyjnych.

Pracujemy na dominujących na rynku platformach mobilnych i systemach operacyjnych.

Zapewniamy utrzymanie i wsparcie techniczne  zintegrowanych rozwiązań poczynając od oprogramowania embeded przez sterowniki urządzeń po innowacyjne oprogramowanie warstwy aplikacyjnej i interfejsu użytkownika.

Prowadząc bardzo zróżnicowane projekty informatyczne umożliwiamy bardzo dynamiczny rozwój zawodowy.

MOBICA - kogo szukamy?

Programistów oraz testerów oprogramowania.

MOBICA - dlaczego warto nas wybrać?

}  Umożliwiamy udział w ciekawych projektach w Polsce i zagranicą.

}  Dbamy o rozwój naszych pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji, poprzez udział w szkoleniach i treningach.

„Learn by doing” - wychodzimy z założenia, że wszystkiego można nauczyć się poprzez praktykę.

}  Chcemy aby każdy pracownik czuł się dobrze. W Mobice można liczyć na przyjazną atmosferę, otwarte środowisko oraz elastyczny harmonogram pracy. Wszyscy pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną.