Bank BGŻ S.A.

Bank BGŻ S.A. z siedzibą w Warszawie reprezentowany przez

V Oddział w Bydgoszczy ul. Sułkowskiego 48, 85-655 Bydgoszcz

www.bgz.pl

Bank BGŻ S.A., ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa.
tel. / fax.:(22) 860 40 00 / (22) 860 50 00.

Myślisz o ważnym kroku w karierze? Zapewnimy Ci dobry start.

Bank BGŻjest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w czołówce największych banków w Polsce. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

Oferujemy:

• pracę w szybko rozwijającym się Banku z blisko 100-letnią tradycją, wspieranym przez strategicznego inwestora Rabobank – wiodącą, międzynarodową, stabilną instytucję finansową
  • profesjonalne szkolenia: w 2012 zorganizowaliśmy 1 102 edycje szkoleń, w których udział wzięło 10 410 uczestników
  • programy rozwojowe: Program Rozwoju Potencjału "Prestiż", Akademia Menedżera
  • możliwość realizacji Indywidualnego Planu Rozwoju
  • rozwój kariery: 58% wakatów na stanowiska menedżerskie zostało obsadzonych w 2012 roku w wyniku rekrutacji wewnętrznej
  • praktyki studenckie/absolwenckie/uczniowskie: 520 osób odbyło praktyki w 2012
  • możliwość pracy w jednym z ponad 400 oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski i w Centrali Banku w Warszawie

Bank BGŻ to przede wszystkim ludzie - dlatego inwestujemy w młode talenty. Przygotowaliśmy specjalny program praktyk, który pozwoli Ci zrobić pierwszy, ważny krok w kierunku profesjonalnej kariery w bankowości. Jeśli chcesz od początku pracować projektowo, a przyjazna atmosfera i wsparcie ekspertów w zdobywaniu wiedzy są dla Ciebie ważne, to Bank BGŻ jest miejscem dla Ciebie.