Jesteś tutaj: Strona główna » Targi Pracy i Kariery » Aktualności » Zaproszenie na Targi Pracy i Kariery 20 kwietnia 2016 r.

Zaproszenie na Targi Pracy i Kariery 20 kwietnia 2016 r.

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zaprasza Państwa Firmę/ Instytucję do wzięcia udziału w TARGACH PRACY I KARIERY

które odbędą się 20 kwietnia 2016 roku, w godz. 10.00 – 14.00

w holu głównym  Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego,
Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7

Już po raz 13 umożliwiamy pracodawcom pozyskanie wykwalifikowanych pracowników- młodych, kreatywnych specjalistów, a studentom/absolwentom kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Firmom biorącym udział w Targach Pracy i Kariery zapewniamy:

1. stanowisko wystawowe do dyspozycji, stolik, krzesła, dostęp do energii elektrycznej,
  2. możliwość przeprowadzenia prezentacji Firmy na stoisku w trakcie targów w ramach opłaty,
  3. umieszczenie informacji o Firmie na stronie internetowej Biura Karier kariera.utp.edu.pl,wyświetlania slajdu z informacjami o firmie w trakcie trwania Targów (pod warunkiem wypełnienie i odesłania notki informacyjnej oraz slajdu prezentującego Państwa firmę (Power Point),
  4. dostęp do mikrofonu celem zareklamowania firmy i zaproszenia zwiedzających do stoiska,
  5. w czasie trwania targów kawę i herbatę.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Pracy i Kariery na UTP!

Warunki uczestnictwa, oferta sponsorska, formularz zgłoszeniowy oraz
wzorzec wizytówki firmy można pobrać na:

www.kariera.utp.edu.pl w zakładce targi pracy/ pliki do pobrania

http://kariera.utp.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=125&Itemid=68. Wypełnione dokumenty prosimy odesłać do dnia 11 marca 2015 roku na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

UWAGA! W tym roku nie przewidujemy możliwości przeprowadzenia warsztatów podczas Targów Pracy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani również tą formą kontaktu ze studentami to zapraszamy do wzięcia udziału w DROGOWSKAZACH KARIERY. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UTP,  w którym Biuro Karier pełni funkcję partnera merytorycznego. W tym roku odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Chęć uczestnictwa w projekcie prosimy przesłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .